Інструкція по використанню свічок для масажу

icon

Запаліть гніт і дайте прогоріти свічці 15-20 хвилин, за цей час віск розплавиться рівномірно по всій поверхні (до країв), що допоможе уникнути появи лунки при подальшому використанні.

icon

Не задувайте свічку. Погасіть її кришечкою, яка йде у комплекті.

icon

Коли свічка згасла, перевірте пальцем чи комфортна температура біля масла. Якщо свічка горіла близько 20 хвилин, її можна використовувати одразу, якщо близько години, потрібно дати їй охолонути.

icon

Вилийте трохи олії собі в долоню. Для масажу однієї зони, наприклад, спини достатньо 5 г масажного масла. Не використовуйте надто багато! Так ви уникнете неприємної жирності після процедури та білих розлучень.

icon

Олія добре вбирається в шкіру і не залишає слідів на одязі. Але якщо ви випадково капнули масло на одяг або постільну білизну, воно легко стирається теплою водою та милом, а з твердих поверхонь звичайними вологими серветками.

icon

При наступному запалюванні (якщо потрібно) підріжте, щоб він був не довжина одного сантиметра обгорілий гніт, так полум'я горітиме рівномірніше і чистіше, але завжди залишайте достатню довжину для запалювання.